Żele

Prezentujemy żele do włosów marki Insight charakteryzujące się wysoką skutecznością oraz świetnie dobranym składem. Produkty przeznaczone są do zabiegów stylizacyjnych, a formuła pozwala na stopniowanie utrwalenia podczas przygotowywania fryzury. Receptura preparatu oraz charakterystyczna konsystencja sprawiają, że fryzura nie jest nadmiernie obciążona przez co zachowuje świeży i lekki wygląd.

Atutem proponowanych żelów do włosów jest naturalny skład. Produkty bazują na starannie dobranych ekstraktach i olejach roślinnych, których specjalne właściwości nie tylko utrwalają fryzurę, a przy tym nie niszczą struktury włosa – nie powodują przesuszenia ani łamania. Ponadto zwiększają ich elastyczność, a także w przyjemny sposób nawilżają od cebulek aż po same końce. Przedmioty charakteryzują się również atrakcyjnym zapachem.

W naszym asortymencie znajdują się bardzo mocne żele do włosów w postaci wosków. Ich aplikacja jest przyjemna oraz łatwa, a stylizacja może być przeprowadzona zarówno na sucho, jak i na mokro. Specjalna formuła sprawia, że po nałożeniu kosmetyku nie pozostają żadne mało estetyczne osady. Ponadto produkty charakteryzują się bardzo dużą wydajnością, dzięki czemu będą towarzyszyć Ci w pielęgnacji przez dłuższy czas.

Aktywne filtry