Szampon do włosów neutralizujący żółty odcień 900ml Insight InColor Anti-Yellow

59,00 zł
Brutto Dostawa: 24h

Szampon do włosów neutralizujący żółty odcień 900ml Insight InColor Anti-Yellow

Ilość

Szampon do włosów Anti-Yellow z gamy In Color, włoskiej marki Insight, to kosmetyk niwelujący niepożądane żółte refleksy na włosach. Jest idealny zarówno do włosów naturalnych, jak
i rozjaśnianych. Delikatnie oczyszcza włosy, dzięki czemu naturalne składniki mają szansę głęboko wniknąć w strukturę włosa. Rozjaśnianym, często matowym włosom zapewnia zdrowie i blask
bez cienia matowości. Kluczowym, aczkolwiek obecnym w minimalnej ilości, składnikiem neutralizującym żółty odcień jest fioletowy barwnik występujący pod nazwą acid violet 43. Bez niego nie będziemy w stanie pozbyć się żółtych refleksów z naszych włosów. Żelowa konsystencja sprawia, że szampon znakomicie rozprowadza się na włosach i obficie pieni.
Blask, gładkość i odżywienie zapewnia certyfikowany wyciąg z miodu, naturalny ekstrakt z cytryny oraz organiczny wyciąg z rumianku. Szampon nie zawiera agresywnie działających środków myjących jak SLS i SLES, a także olejów mineralnych, silikonów i parabenów.

Składniki aktywne:
- certyfikowany wyciąg z miodu,
- naturalny ekstrakt z cytryny,
- organiczny wyciąg z rumianku.

Sposób użycia:
Szampon wmasowujemy w mokre włosy, ze szczególnym uwzględnieniem najbardziej wymagających neutralizacji pasm. Spieniamy, pozostawiamy na włosach 2-3 minuty, a następnie dokładnie spłukujemy.

XINS080
49 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.